Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: poniedziałek, 30 wrzesień 2019   |   Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego   |   Przeczytano: 738

PARAMEDYK 2019

PARAMEDYK to impreza przygotowana przez najlepszych dla najlepszych. Udział w niej biorą jednostki specjalne podległe Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwu Sprawiedliwości i Ministerstwu Obrony Narodowej.

Organizatorzy czyli Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji w Gdańsku, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów oraz Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie za każdym razem starają się aby przygotowane poszczególne etapy zawodów były jak najbardziej realistyczne.

PARAMEDYK 2019 trwał 4 dni. W tym roku w zawodach wzięły udział 23–drużyny, które rywalizowały w 6 konkurencjach.

Podczas tej edycji zawodów wyróżniono trzy drużyny:

- Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Białymstoku

- Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Katowicach

- Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Warszawie

Wyróżnione drużyny odebrały nagrody z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosława Rzymkowskiego, który w trakcie przemówienia podziękował uczestnikom za udział i zaangażowanie oraz zaprosił na kolejną, trzynastą edycję Paramedyka.

Imprezę zorganizowano przede wszystkim po to, aby zwrócić uwagę na problematykę niesienia pomocy medycznej w warunkach działań bojowych.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.