Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 14 maj 2019   |   Kategoria: Inne aktualności   |   Przeczytano: 13886

Oferta PZU Życie

AKCJA „WEJŚCIE BEZ KARENCJI” W PROGRAMIE UBEZPIECZENIA PZU ŻYCIE S.A. – POLICJA 2015

Informujemy, że rozpoczynamy promocję ubezpieczenia  PZU Życie SA – Policja 2015. Funkcjonariusze i pracownicy Policji oraz członkowie ich rodzin (w tym partnerzy życiowi) przystępujący do ubezpieczenia z datą początku odpowiedzialności: 1 maj 2019 roku, 1 czerwiec 2019 roku, 1 lipiec 2019 roku nie będą objęci karencjami.

  • Zniesienie karencji dotyczy wszystkich zdarzeń objętych grupowym ubezpieczeniem na życie.
  • Zniesienie karencji ma zastosowanie tylko i wyłącznie w stosunku do osób nowo przystępujących do ubezpieczenia. Przejścia pomiędzy wariantami osób dotychczas ubezpieczonych nie podlegają zniesieniu karencji.
  • Zniesienie karencji ma zastosowanie w stosunku do wszystkich osób, które w trakcie trwania akcji przystąpią do ubezpieczenia (bez znaczenia, czy były już kiedyś ubezpieczone w PZU Życie SA).

Dodatkowo informujemy że od 1 maja br. wprowadzamy nowy produkt ubezpieczeniowy - PZU w Razie Wypadku. Propozycja ubezpieczenia jest już zamieszczona na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z nowego ubezpieczenia.

Broszura informacyjna PZU w razie wypadku.pdf

Broszura Policja.pdf 

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.