Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

OK System - rejestracja

OK System,

Od miesiąca kwietnia 2018 OK System wprowadził klucz/kod dostępu do strony, na której można zapoznać się z ofertą, zarejestrować się i zamówić pakiet. Rozwiązanie to zostało wdrożone w celach bezpieczeństwa i zachowania tajemnicy handlowej. Wszystkie osoby korzystając z OK System do kwietnia 2018 roku otrzymały klucz/kod drogą esemesową. Nowo przystępujący do oferty OK System otrzymają klucz/kod po kontakcie telefonicznym pod numerem. 882-130-231.

Rejestracja do 20 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc korzystania z pakietów sportowych.

 

 

Otrzymany kod z OK System jest kodem przypisanym do osoby i wysyłany jednorazowo. Każda kolejna wpłata aktywuje ten sam kod na następny miesiąc.

Pozostałe informacje na platformie :
www.oksystem.pl/jak-dziala-multikarnet-ok
Infolinia OK System tel. 22-290-80-70

Instrukcja:
Funkcjonariusze, którzy są członkami NSZZ Policjantów:

www.pakietyoksystem.pl/nszzp

Funkcjonariusze, którzy nie są członkami NSZZ Policjantów:
www.pakietyoksystem.pl/funkcjonariusz


Przypominam, że nadal należy informować sms-em kol. Mariusza Lewandowskiego o zapisaniu się do OK System tel 882-130-231

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.