Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

Specjalna oferta Banku Pekao S.A. dla policjantów i pracowników Policji

Bank Pekao SA specjalnie dla Policji i pracowników Policji przygotował ofertę na produkty bankowe: pożyczka ekspresowa i kredyt mieszkaniowy, na preferencyjnych warunkach, co jest wyjątkową korzyścią w porównaniu do ofert konkurencyjnych banków.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą w jednej z 51 placówek Banku Pekao SA na terenie Trójmiasta i okolic (lista Oddziałów poniżej) lub do kontaktu pod adresem : e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Last modified on środa, 24 styczeń 2018
P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.