Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZT NSZZ Policjantów KMP Gdańsk (54)

Mikołajki w Aquapark Sopot

Opublikowano: 04 grudzień 2017

Jak co roku Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zorganizował zabawę Mikołajkową dla najmłodszych. Tym razem impreza odbyła się na terenie..

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP Gdańsk zorganizował spotkanie integracyjne funkcjonariuszy i pracowników policji w Sulęczynie..

Kulig w Wieżycy

Opublikowano: 24 styczeń 2017

21 stycznia Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Gdańsku, zorganizował w Wieżycy spotkanie integracyjne dla funkcjonariuszy i pracowników Policji. Na miejscu..

Zabawa Mikołajkowa w Loopy"s World

Opublikowano: 15 grudzień 2016

3 grudnia br. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, zorganizował po raz kolejny Zabawę Mikołajkową dla dzieci funkcjonariuszy i pracowników Policji.

Policyjna wyprawa na Islandię

Opublikowano: 30 wrzesień 2016

Pomiędzy 2 a 12 września 2016r. w wyprawie na Islandię brało udział czterech policjantów Komendy Miejskiej Policji w  Gdańsku, jeden Komendy Miejskiej w Gdyni oraz jeden..

Spływ kajakowy w Zdunowicach

Opublikowano: 20 czerwiec 2016

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Gdańsku, zorganizował w dniach 17-19 czerwca w Zdunowicach koło Sulęczyna spotkanie integracyjne funkcjonariuszy i pracowników..

Zabawa Mikołajkowa

Opublikowano: 06 grudzień 2015

6 grudnia, już po raz trzeci Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zorganizował zabawę Mikołajkową w Rodzinnym Centrum zabaw Loopys..

IV Turniej Fair Play

Opublikowano: 26 lipiec 2015

W dniu 24 lipca br. na boisku Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego w Gdańsku przy ul. Smoleńskiej 6/8, odbył się IV Turniej "Fair Play" o Puchar Komendanta..

Rajd Górski - Gorce 2015

Opublikowano: 10 lipiec 2015

W dniach od 21 do 27 czerwca 2015 roku odbył się Ogólnopolski Rajd Górski „Szlakami Obrońców Granic" Gorce 2015. Jego celem było min. uczczenie pamięci żołnierzy..

Spływ kajakowy rzeką Wdą

Opublikowano: 08 lipiec 2015

W dniach 12-14 czerwiec 2015 r. odbył się spływ kajakowy rzeką Wdą, zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Gdańsku.

19 czerwca w Komisariacie na Gdańskim Przymorzu, odbyło się spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku insp. Zbigniewa Pakuły..

Spływ kajakowy

Opublikowano: 08 czerwiec 2015

Zostały ostatnie miejsca na organizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku spływ kajakowy rzeką Wdą. Termin 12-14 czerwiec 2015..

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.