Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZT NSZZ Policjantów KMP Gdańsk (54)

poniedziałek, 04 grudzień 2017

Mikołajki w Aquapark Sopot

Jak co roku Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zorganizował zabawę Mikołajkową dla najmłodszych. Tym razem impreza odbyła się na terenie..

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP Gdańsk zorganizował spotkanie integracyjne funkcjonariuszy i pracowników policji w Sulęczynie..

wtorek, 24 styczeń 2017

Kulig w Wieżycy

21 stycznia Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Gdańsku, zorganizował w Wieżycy spotkanie integracyjne dla funkcjonariuszy i pracowników Policji. Na miejscu..

czwartek, 15 grudzień 2016

Zabawa Mikołajkowa w Loopy"s World

3 grudnia br. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, zorganizował po raz kolejny Zabawę Mikołajkową dla dzieci funkcjonariuszy i pracowników Policji.

piątek, 30 wrzesień 2016

Policyjna wyprawa na Islandię

Pomiędzy 2 a 12 września 2016r. w wyprawie na Islandię brało udział czterech policjantów Komendy Miejskiej Policji w  Gdańsku, jeden Komendy Miejskiej w Gdyni oraz jeden..

poniedziałek, 20 czerwiec 2016

Spływ kajakowy w Zdunowicach

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Gdańsku, zorganizował w dniach 17-19 czerwca w Zdunowicach koło Sulęczyna spotkanie integracyjne funkcjonariuszy i pracowników..

niedziela, 06 grudzień 2015

Zabawa Mikołajkowa

6 grudnia, już po raz trzeci Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zorganizował zabawę Mikołajkową w Rodzinnym Centrum zabaw Loopys..

niedziela, 26 lipiec 2015

IV Turniej Fair Play

W dniu 24 lipca br. na boisku Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego w Gdańsku przy ul. Smoleńskiej 6/8, odbył się IV Turniej "Fair Play" o Puchar Komendanta..

piątek, 10 lipiec 2015

Rajd Górski - Gorce 2015

W dniach od 21 do 27 czerwca 2015 roku odbył się Ogólnopolski Rajd Górski „Szlakami Obrońców Granic" Gorce 2015. Jego celem było min. uczczenie pamięci żołnierzy..

środa, 08 lipiec 2015

Spływ kajakowy rzeką Wdą

W dniach 12-14 czerwiec 2015 r. odbył się spływ kajakowy rzeką Wdą, zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Gdańsku.

19 czerwca w Komisariacie na Gdańskim Przymorzu, odbyło się spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku insp. Zbigniewa Pakuły..

poniedziałek, 08 czerwiec 2015

Spływ kajakowy

Zostały ostatnie miejsca na organizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku spływ kajakowy rzeką Wdą. Termin 12-14 czerwiec 2015..

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.