Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 25 czerwiec 2019   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KMP Gdańsk   |   Przeczytano: 912

Grupa rowerowa „Blue Bicycle Team"

Informuję, że Sebastian z Wydziału Prewencji KMP w Gdańsku (Referat Wywiadowczy), utworzył grupę „Blue Bicycle Team” – jej działalność poświęcona jest poszerzaniu sprawności fizycznej wśród funkcjonariuszy i pracowników Policji. Mile widziani są członkowie ich rodzin, znajomi, każdy kto chciałby wspólnie uczestniczyć w treningach kolarskich (MTB). Wspólne treningi rowerowe (MTB) odbywają się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

Spotkania w każdy wtorek o godzinie 17.00 przy Dworze Oliwskim w Gdańsku ul. Bytowska. Uczestnictwo jest dobrowolne, a warunkiem jest posiadanie roweru górskiego oraz kasku (warunki bezpieczeństwa). Jazda odbywa się na własną odpowiedzialność, osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć tylko w obecności swoich prawnych opiekunów. Wszystkie informacje na temat treningów, rodzaju treningu i jego długości będą zamieszczane na Facebooku – Grupa BBT („Blue Bicycle Team”).

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.