Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 19 lipiec 2016   |   Kategoria: Inne aktualności   |   Przeczytano: 5519

Nowe rabaty na karty Lotos Biznes

W celu aktualizacji zmian cen należny dokonać zakupu paliwa w miesiącu lipcu. Z przyjemnością informuję, że zakupy realizowane przez członków NSZZ Policjantów korzystających z kart LOTOS Biznes w ramach zawartej umowy uległy zmianie. Dzięki temu wyjazdy wakacyjne będą dla użytkowników kart jeszcze tańsze.

Od 1 lipca 2016 roku została wprowadzona zmiana rabatów do wysokości: 10 gr/l olej napędowy standardowy, benzyna 95 i 98 standardowa 12 gr/l olej napędowy Dynamic i benzyna 98 Dynamic. Pozostałe rabaty (w tym na LPG) pozostają bez zmian. Zmiana powinna działać na stacjach po transmisji aktualizacji na terminale, tj.od 2 lipca 2016 roku. Warunkiem zapisania zmian na kartach jest użycie karty w ciągu 30 dni od daty zmiany. Użytkownicy, którzy w lipcu nie użyją karty ani razu będą mieli rabaty w dotychczasowej wysokości (8 i 10 gr/l). Z uwagi na dużą ilość wydanych kart mogą wystąpić pojedyncze przypadki błędów/braków aktualizacji na poszczególnych stacjach sieci LOTOS i OPTIMA, w związku z tą chwilową niedogodnością prosimy o cierpliwość wyrozumiałość.

 

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.