Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego (243)

Uznany za winnego

sobota, 04 grudzień 2021

1 rok pozbawienia wolności... Taki prawomocny wyrok usłyszał 02 grudnia 2021r. nasz kolega Bartek Lademann, który od 13 lat służy w Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie.

Proces dwóch policjantów z Sopotu

poniedziałek, 22 listopad 2021

Zarząd Wojewódzki NSZZP woj. pomorskiego występuje przed Sądem Okręgowym w Gdańsku jako strona społeczna w procesie dwóch policjantów z Sopotu oskarżonych o pobicie pseudokibiców.

Pogrzeb Anny Orłowskiej

środa, 03 listopad 2021

W dniu 9 listopada br. o godz. 11:00 na cmentarzu komunalnym "Salwator Nowy" w Gdańsku przy ul. Cmentarnej 2 pożegnamy naszą koleżankę Annę Orłowską, która zmarła w dniu 29 października 2021roku w wieku 65 lat.

Zmarła nasza koleżanka

niedziela, 31 październik 2021

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 29 października 2021r. zmarła nasza koleżanka Anna Orłowska (sekretarka Zarządu Wojewódzkiego) o terminie i miejscu pogrzebu poinformujemy, gdy otrzymamy informacje od rodziny.

Pismo

czwartek, 07 październik 2021

Plan B na dodatki progresywne

piątek, 24 wrzesień 2021

Spotkanie

środa, 01 wrzesień 2021

Pożegnanie asp. Michała Kędzierskiego

Uwagi do projektu proszę przesyłać drogą mailową do ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego 

Jest wystąpienie Przewodniczącego ZG NSZZ Policjantów na wniosek Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. pomorskiego Józefa Partyki.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.