Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego (190)

Manifestacja w Warszawie

Opublikowano: 17 wrzesień 2018

Komunikat Prezydium Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. pomorskiego 

Pytania - pisma

Opublikowano: 14 lipiec 2018

Akcja protestacyjna

Opublikowano: 04 lipiec 2018

Komunikat Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. pomorskiego 

Spływ kajakowy Wierzycą

Opublikowano: 12 czerwiec 2018

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Gdańsku, zorganizował w dniach 8-10 czerwca w Zblewie, spotkanie integracyjne funkcjonariuszy i pracowników Policji, połączone ze spływem kajakowym rzeką Wierzycą w którym uczestniczyło czterdzieści osób. 

Fotorelacja z Dnia Dziecka w Oliwskim ZOO

Przeprowadzenie zawodów zaplanowano w terminie 07 – 09 września 2018 r. na wodach kanałów Śledziowy i Piaskowy (miejscowość Trzcinisko) Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch turach z obwiązującym dniem treningu według regulaminu i zasad organizacji sportu wędkarskiego PZW.

Dzień Dziecka w Oliwskim ZOO

Opublikowano: 22 maj 2018

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gdańsku, Gdańskim Ogrodem Zoologicznym, Radiem Plus oraz innymi służbami mundurowymi organizuje w dniu 2 czerwca br na terenie ZOO w Gdańsku Oliwie festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. 

W załączeniu oświadczenie Bogdana Borusewicza oraz stanowisko Prezydium ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego

Wydział Gospodarki Materiałowo-Technicznej KWP w Gdańsku planuje zorganizować wyjście na następujące show: "Ale musicale" oraz na "Polska Noc Kabaretowa", które odbędą się w Operze Leśnej w Sopocie.

Funkcjonariusz SPAP uniewinniony

Opublikowano: 11 maj 2018

To już chyba koniec - uniewinnienie prawomocnym wyrokiem II instancji funkcjonariusza SPAP

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.