Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: poniedziałek, 19 luty 2018   |   Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego   |   Przeczytano: 388

Spektakl "Polowanie na Łosia"

Wydział Gospodarki Materiałowo-Technicznej KWP w Gdańsku planuje zorganizować wyjście na spektakl "Polowanie na łosia", który odbędzie się 23.04.2018 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni o godz. 20:15

Bilety w specjalnej cenie 95 zł.

Osoby chętne do uczestnictwa w wyjściu prosimy o bezpośredni kontakt z Zespołem Wspomagającym Wydziału GMT KWP w Gdańsku (tel. 58 32 14-834 i 58 32 14-726)

Spektakl „Polowanie na łosia”

Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi....

„POLOWANIE NA ŁOSIA” to czarna komedia; humor przeplata się z grozą, groteska z realizmem. Spektakl jest zabawny, a przy tym mocno ironiczny. To obraz naszej niedojrzałości, niezdecydowania i problemów z uczuciami.

„POLOWANIE NA ŁOSIA” to współczesna komedia - nie dość, że czarna to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko – gorzka, znakomita!

OBSADA:

KONRAD – Antoni PAWLICKI / Jakub GAWLIK
ELIZA – Agnieszka WIĘDŁOCHA
ROMUALD – Piotr CYRWUS
MYSZKA – Grażyna WOLSZCZAK
JAROSŁAW PAST – Leszek LICHOTA

AUTOR:
Michał WALCZAK

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.