Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: sobota, 14 styczeń 2017   |   Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego   |   Przeczytano: 349

Spotkanie z rodzinami poległych policjantów

13 stycznia w Hotelu Amber w Gdańsku odbyło się noworoczne spotkanie z rodzinami poległych policjantów. W spotkaniu wzięło udział grono zaproszonych gości, podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Coroczne spotkanie z komendantem wojewódzkim oraz Związkami Zawodowymi Policjantów jest już tradycją i równocześnie okazją do wyrażenia wsparcia, i uznania dla tych rodzin.

Zebrani podzielili się opłatkiem oraz złożyli sobie noworoczne życzenia. NSZZ Policjantów woj. pomorskiego ufundował paczki z niespodziankami. W uroczystości wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku insp. Jarosław Rzymkowski, Przewodniczący NSZZ Policjantów woj.pomorskiego kom. Józef Partyka, Wiceprzewodniczący asp. sztab. Piotr Strojny, Komendant Miejski Policji w Gdańsku – mł.insp. Wojciech Siwek oraz kapelan wojewódzki Policji ks. Bogusław Głodowski.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.