Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Super User
piątek, 15 luty 2019 13:26

Karty sportowo rekreacyjne

7 lutego w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku odbyła się ceremonia wręczenia „Krzyży Niepodległości” przyznanych na wniosek Zarządu Wojewódzkiego NSZZ

W dniach 7-8 lutego w Gdańsku odbył się Zjazd Sprawozdawczy Delegatów Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. pomorskiego.

środa, 23 styczeń 2019 13:30

Oferta Banku Pocztowego

poniedziałek, 07 styczeń 2019 13:16

Mikołajki w SCK w Sztumie

W dniu 8 grudnia 2018r. w SCK w Sztumie odbyło się spotkanie mikołajkowe dla dzieci funkcjonariuszy KPP w Sztumie. Był poczęstunek oraz wręczanie przez Mikołaja paczek dzieciom.

piątek, 28 grudzień 2018 06:38

Mikołajki w KPP Malbork

Do malborskiej komendy przyjechał Święty Mikołaj, który przywiózł worek prezentów dla dzieci funkcjonariuszy. Najmłodsi bardzo licznie przybyli do miejsca pracy swoich rodziców, aby spotkać się z tak niesamowitym gościem. 

Pismo Zarządu Głównego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych do Komendanta Głównego Policji w sprawie ekwiwalentu za urlop.

14 grudnia odbyło się spotkanie z rodzinami pomorskich policjantów poległych na służbie, podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

czwartek, 13 grudzień 2018 10:31

Specjalna oferta Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. specjalnie dla Policji i pracowników Policji przygotował ofertę specjalną na produkty bankowe.

wtorek, 11 grudzień 2018 06:46

Zabawa Mikołajkowa w Aquapark Sopot

8 grudnia Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zorganizował zabawę Mikołajkową dla najmłodszych.

Strona 1 z 65
P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.