Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: czwartek, 09 czerwiec 2016   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Lębork   |   Przeczytano: 756

Dzień Dziecka w Lęborku

W piątek po południu teren lęborskiej komendy policji zmienił się w bajkowy plac zabaw. Z okazji Dnia Dziecka policjanci zorganizowali najmłodszym mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchany zamek – zjeżdżalnię, tor gokartowy, gry i zabawy zręcznościowe, watę cukrową oraz wiele innych niespodzianek. Policjanci zadbali o to by każde dziecko opuściło teren komendy z upominkiem.

W piątkowe popołudnie lęborscy policjanci zorganizowali w swoim miejscu pracy festyn z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia teren komendy zmienił się w bajkowy plac zabaw, na którym stanął dmuchany pałac oraz zamek – zjeżdżalnia, a miasteczko rowerowe przeobraziło się w tor gokartowy, cieszący się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Policjantka, która wcieliła się w rolę Minnie, witała w towarzystwie myszki Mickey gości i wręczała im drobne upominki. Na dzieci czekało też wiele innych atrakcji, takich jak zabawa z masą plastyczną, konkurs rysunkowy „Mama i tata w policji”, gry i zabawy zręcznościowe, potrawy z grilla oraz wata cukrowa. Technik kryminalistyki zademonstrował jak zabezpiecza się ślady na miejscu zdarzenia i zdejmuje odciski palców, a funkcjonariusze ruchu drogowego i zaproszeni członkowie klubu motocyklowego Right Riders IPA Region Lębork zaprezentowali swoje motocykle. Dzieci mogły wsiąść na te maszyny lub wejść do radiowozu, by przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant na służbie.

Festyn trwał do późnego wieczora, policjanci zadbali o to by każde dziecko po zakończeniu zabawy opuściło teren komendy z upominkiem i miłymi wspomnieniami.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.