Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 11 czerwiec 2024   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 187

Dzień Dziecka ze służbami mundurowymi

Radość i uśmiech na twarzach dzieci, które licznie gościły wczoraj na festynie z okazji Dnia Dziecka, był wielką nagrodą dla organizatorów tego corocznego przedsięwzięcia. Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku. Organizowana od blisko 16 lat impreza plenerowa cieszyła się nie tylko dużym zainteresowaniem najmłodszych, ale również ich rodziców i opiekunów.

Wczorajszy festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez służby mundurowe był pełen atrakcji i pozytywnych emocji. W tym roku do policjantów i strażaków dołączyli również funkcjonariusze z Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim oraz Nadleśnictwa Starogard. Organizatorzy przygotowali wiele aktywności na świeżym powietrzu, które pozwoliły dzieciom lepiej poznać pracę strażaków, policjantów, pracowników aresztu śledczego oraz leśników. Dmuchańce, pokazy i quizy wywoływały mnóstwo radości i były źródłem wiedzy. Konkurs rysunkowy oraz pokazy tańca pozwoliły na kreatywne wyrażenie siebie, a wystawione pojazdy służbowe, zarówno te współczesne, jak i zabytkowe, z pewnością wzbudziły zainteresowanie nie tylko tych najmłodszych gości festynu. Uśmiech na twarzach dzieci był najlepszym dowodem na to, że dzień ten był dla nich wyjątkowy i na długo pozostanie w pamięci. Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Starogard Gdański — Janusz Stankowiak.

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność dla wszystkich współorganizatorów, osób i instytucji, które przyczyniły się do organizacji tego wspaniałego dnia. Wasze zaangażowanie, wsparcie i pomocna "cegiełka" pozwoliły zrealizować to przedsięwzięcie, które na długo pozostanie w pamięci dzieci. Razem możemy więcej. Dziękujemy za wasze zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie każdej atrakcji. To dzięki Wam uśmiech nie schodził z twarzy naszych najmłodszych gości. Wspólna praca i zaangażowanie naszej lokalnej społeczności sprawiły, że ten powiatowy Dzień Dziecka stał się nie tylko świętem radości, ale inspirującą lekcją solidarności i przekształcił się w niezapomniane doświadczenie, ucząc młode pokolenie wartości wspólnoty i wzajemnej pomocy.

 
P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.