Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: środa, 20 grudzień 2023   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 434

Mikołaj w niebieskich barwach

W magiczny sposób policyjny niebieski Mikołaj wraz z przyjaciółmi – elfami i dwoma policyjnymi psami, odwiedził dzieci przebywające na oddziale pediatrycznym Kociewskiego Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. To niezwykłe wydarzenie wypełniło serca małych pacjentów radością i świątecznym ciepłem.

Mikołaj nie tylko przyniósł ze sobą worek pełen prezentów, ale także obdarzył dzieci ciepłem oraz życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia i radosnymi Świętami Bożego Narodzenia. Jego obecność sprawiła, że szpitalne sale zamieniły się w magiczne miejsca pełne uśmiechów i radości. Nie zapomnianą i nieocenioną rolę odegrały elfy i policyjne psy, które towarzyszyły Mikołajowi podczas wizyty. Ich obecność dodatkowo uatrakcyjniła wydarzenie i sprawiła, że było ono jeszcze bardziej wyjątkowe.

Jak co roku, inicjatorem tej niesamowitej akcji, której celem jest niesienie radości dzieciom przebywającym w okresie przedświątecznym w Kociewskim Centrum Zdrowia, jest Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów i funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. Swoje cegiełki do tej pięknej inicjatywy dorzucili również lokalni przedsiębiorcy, właściciele firm, stowarzyszeń oraz ludzie o dobrym sercu, którzy pomogli Mikołajowi w organizacji tego niezwykłego spotkania.

Korzystając z okazji Niebieski Mikołaj, kieruje wyrazy wdzięczności w stronę szlachetnych sponsorów. Ich hojność i wsparcie finansowe umożliwiły zorganizowanie niezapomnianego dla dzieci spotkania. To dzięki wszystkim ludziom o dobrym sercu dzieci mogły poczuć magię Świąt w trudnym czasie pobytu w szpitalu.

Mundurowi dziękują wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego niezwykłego wydarzenia. Wasza dobroć i zaangażowanie sprawiły, że dzieci na oddziale pediatrycznym doświadczyły chwil pełnych magii Świąt oraz radości. Wspólnie stworzyliśmy dla nich niezapomnianą atmosferę, która na długo pozostanie w ich sercach.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.