Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: poniedziałek, 07 grudzień 2020   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 1059

Starogard Gdański - Policyjny Mikołaj trafił do szpitala.

Starogard Gdański - Policyjny Mikołaj trafił do szpitala.

Sporą niespodziankę dla najmłodszych pacjentów Kociewskiego Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim przygotowali policjanci z miejscowej komendy. Choć - z uwagi na sytuację epidemiczną - Mikołaj nie mógł się spotkać z dziećmi, to udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Przekazał nie tylko życzenia, ale również prezenty!

To kolejna tego rodzaju akcja funkcjonariuszy ze starogardzkiej komendy skierowana do hospitalizowanych dzieci. Dzięki wieloletniej współpracy st. sierż. Honoraty Betlejewskiej z Kociewskim Centrum Zdrowia, mali pacjenci oddziału pediatrycznego mogli również spotkać się ze Świętym Mikołajem. Niestety w związku z obostrzeniami związanymi z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się covid-19, w tym roku Mikołaj nie mógł odwiedzić dzieci osobiście. Aby spotkać się z nimi wykorzystał nowoczesną technologię i przekazał swoje życzenia online.

Prezenty, które trafiły do najmłodszych pacjentów oddziału pediatrycznego oraz świąteczna atmosfera z pewnością pomogą w walce z trudami choroby. Mikołaj dziękuje Kociewskiemu Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim oraz policyjnym związkom zawodowym za wszelką pomoc w przygotowaniu paczek oraz tego świątecznego spotkania.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.