Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZT NSZZ Policjantów KPP Puck (14)

wtorek, 20 listopad 2018

Akcja poboru krwi przy KPP w Pucku

5 października odbyła się kolejna akcja poboru krwi przy KPP w Pucku 

W dniu 20 czerwca 2016 roku przy Restauracji Nordowi Mol w Celbowie Klub Honorowych Dawców Krwi Służb Mundurowych Powiatu Puckiego zorganizował zbiórkę krwi..

Drużyna składająca z policjantów wzięła udział w VI Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej, które odbył się w hali Cetniewo we Władysławowie.

niedziela, 13 grudzień 2015

Powiatowe Obchody Dni Krwiodawstwa

27 listopada 2015 roku w Starzynie gm. Puck, odbyły się Powiatowe Obchody Dni Krwiodawstwa zorganizowane przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego..

W dniu 17 stycznia 2015 roku w OW ZEW MORZA w Jastrzębiej Górze Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów w Pucku i Wejherowie przygotowały zabawę..

wtorek, 25 marzec 2014

"NA STRAŻY ŻYCIA"

Nasz Klub został zaproszony do wzięcia udziału w Akcji "NA STRAŻY ŻYCIA" , która jest zorganizowana przez Straż Graniczną !! Udział w tej akcji biorą nie tylko funkcjonariusze..
 

wtorek, 31 grudzień 2013

Policyjni Związkowcy odznaczeni

Na wniosek Prezesa KLUBU HDK PCK Służb Mundurowych Powiatu Puckiego st.asp.Karola Ponschke w dniu 09.12.2013. w Puckim Hospicjum na Uroczystości..

poniedziałek, 30 grudzień 2013

Puck - Obchody Święta Policji

Kliknij tytuł, aby przejść do galerii zdjęć.

poniedziałek, 30 grudzień 2013

Obchody X Lecia Policyjnego Klubu HDK

Obchody X Lecia Policyjnego Klubu Honorowych Dawców Krwi. Przejdź do fotorelacji

poniedziałek, 30 grudzień 2013

Zabawa Karnawałowa ZT NSZZ P przy KPP Puck

W dniu 26 stycznia 2013 roku w Ośrodku Wczasowym ZEW MORZA w Jastrzębiej Górze, ZT NSZZ Policjantów przy KPP w Pucku zorganizował..

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.