Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: środa, 22 czerwiec 2016   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Puck   |   Przeczytano: 598

HDK Służb Mundurowych Powiatu Puckiego

W dniu 20 czerwca 2016 roku przy Restauracji Nordowi Mol w Celbowie Klub Honorowych Dawców Krwi Służb Mundurowych Powiatu Puckiego zorganizował zbiórkę krwi pod hasłem "Twoja krew - moje życie". Jak zwykle na parkingu przy restauracji zebrało się wiele osób chętnych, które były chętne, by podzielić się cząstką samego siebie, oddając krew, a tym samym dzieląc się z chorymi i potrzebującymi, najcenniejszym lekiem jaki dała człowiekowi natura- relacjonuje prezes Klubu i zarazem przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy KPP w Pucku asp. szt. Karol Ponschke.

Policjanci i Funkcjonariusze Straży Granicznej , którzy tworzą Klub HDK Służb Mundurowych cieszą się z tego faktu, że tak wiele osób przyjechało do Celbowa i wzięło udział w akcji. Zbiórka przy Restauracji Nordowi Mol została współorganizowana przez właścicieli Restauracji państwa Ewę i Marka Hewelt, którzy zaprosili Krwiodawców w swoje gościnne progi , chcąc w ten sposób podziękować i uhonorować Krwiodawców z okazji ich święta, które miało miejsce 14 czerwca. Po oddaniu krwi , wszyscy Krwiodawcy spotkali się w restauracji, gdzie zostali ugoszczeni wyśmienitym poczęstunkiem.

Na miejscu akcji był również Komendant Powiatowy Policji w Pucku młodszy inspektor Leszek Gurski, który zachęcał swoich mundurowych do oddania krwi i przyłączenia się do akcji "Twoja krew - moje życie".

Po raz kolejny wspólna akcja zorganizowana w gościnnych progach Restauracji Nordowi Mol, zakończyła się dużym sukcesem, gdyż 35 osób przelało swoją krew by ratować ludzkie życie, a jedna z osób zrobiła to po raz pierwszy i jak zapewniała NIE OSTATNI :)

Bardzo Wszystkim dziękujemy i do zobaczenia przy następnej donacji.

https://www.facebook.com/Klub-HDK-PCK-S%C5%82u%C5%BCb-Mundurowych-Powiatu-Puckiego-164469390294364/

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.