Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: środa, 25 luty 2015   |   Kategoria: Porozumienia   |   Przeczytano: 2216

NSZZ Policjantów woj. pomorskiego nawiązał współpracę z firmą OKSystem

NSZZ Policjantów woj. pomorskiego nawiązał współpracę z firmą OKSystem, która oferuje dostęp do 2900 obiektów sportowych na terenie całego kraju w tym prawie 300 obiektów na terenie województwa pomorskiego (lista w załączeniu). Karnet Green Open - oznacza korzystanie z usług w ramach karnetu bez konieczności pamiętania o limitach, w dowolne dni, godziny i niezależnie od tygodnia z zachowaniem interwału czasowego(12h). Czyli wejście raz dziennie. koszt karnetu to 101 zł oraz 129 zł dla osoby towarzyszącej.

W przypadku zainteresowania karnety będą zakupione od kwietnia br. kontakt:

Mariusz Lewandowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 882-130-231

www.oksystem.pl
www.oksystem.pl/oferta/firmowy/green?mtype=list.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.