Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

Komunikat

piątek, 16 luty 2024

Dziękujemy Pani Poseł za merytoryczne spotkanie.

Umorzenie

wtorek, 06 luty 2024

Mierniki w Policji do likwidacji

piątek, 19 styczeń 2024

Wniosek województwa pomorskiego w sprawie likwidacji mierników i progów satysfakcji w policji jednogłośnie został przyjęty w dniu dzisiejszym przez Zarząd Główny Związku Zawodowego Policjantów.

Posiedzenie

czwartek, 11 styczeń 2024

W dniu 10 stycznia bieżącego roku odbyło się posiedzenie Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. W posiedzeniu uczestniczył Komendant Miejski Policji w Gdańsku mł. insp. Sylwester Mieszczak.

Pismo do Przewodniczącego

czwartek, 11 styczeń 2024

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim przekazali 180 kg karmy pracownikom miejscowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Inicjatorem pomysłu byli przewodnicy policyjnych psów służbowych, których chętnie wsparli miejscowi funkcjonariusze oraz policyjne związki zawodowe. 

Niebieski Mikołaj w akcji

piątek, 22 grudzień 2023

W atmosferze świątecznej solidarności, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie włączyli się w akcję charytatywną pn. "Niebieski Mikołaj". Tym razem ich wsparcie trafiło do rodziny z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego.

Mikołaj w niebieskich barwach

środa, 20 grudzień 2023

W magiczny sposób policyjny niebieski Mikołaj wraz z przyjaciółmi – elfami i dwoma policyjnymi psami, odwiedził dzieci przebywające na oddziale pediatrycznym Kociewskiego Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. To niezwykłe wydarzenie wypełniło serca małych pacjentów radością i świątecznym ciepłem.

W dniu 15 grudnia 2023 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. pomorskiego w którem wzięła udział Pani Posłem na Sejm RP Magdalena Sroka.

Prezenty dla dzieci

wtorek, 19 grudzień 2023

Zarząd Terenowy  NSZZP Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku wspólnie z policjantkami, policjantami i pracownikami Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przygotowali prezenty dla dzieci z domu im. J. Korczaka w Gdańsku

Mikołaj

wtorek, 19 grudzień 2023

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.