Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

Zlot dla Kai - fotorelacja

poniedziałek, 01 lipiec 2024

W dniu 22 czerwca 2024 r. Techno Family Kwidzyn czyli Sekcja Automobil Klub Kwidzyn zorganizował I Zlot Samochodów pod hasłem pomocy małej Kai która cierpi na chorobę nowotworową.

Dni Otwarte KP w Gdyni – Chwarznie

czwartek, 13 czerwiec 2024

Dni Otwarte Komisariatu Policji w Gdyni – Chwarznie to przedwakacyjna atrakcja dla dzieci, którą przygotowali policjanci.

Radość i uśmiech na twarzach dzieci, które licznie gościły wczoraj na festynie z okazji Dnia Dziecka, był wielką nagrodą dla organizatorów tego corocznego przedsięwzięcia. 

Zniżka w przedszkolu SMYK w Kwidzynie

piątek, 05 kwiecień 2024

Z inicjatywy emerytowanych funkcjonariuszy MSWiA Cezarego Jaskólskiego i Jakuba Pokorskiego w Niepublicznym Przedszkolu SMYK w Kwidzynie została wprowadzona zniżka na usługi wychowania przedszkolnego dla Służb Mundurowych - 15%

Posiedzenie

czwartek, 11 styczeń 2024

W dniu 10 stycznia bieżącego roku odbyło się posiedzenie Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. W posiedzeniu uczestniczył Komendant Miejski Policji w Gdańsku mł. insp. Sylwester Mieszczak.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim przekazali 180 kg karmy pracownikom miejscowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Inicjatorem pomysłu byli przewodnicy policyjnych psów służbowych, których chętnie wsparli miejscowi funkcjonariusze oraz policyjne związki zawodowe. 

Niebieski Mikołaj w akcji

piątek, 22 grudzień 2023

W atmosferze świątecznej solidarności, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie włączyli się w akcję charytatywną pn. "Niebieski Mikołaj". Tym razem ich wsparcie trafiło do rodziny z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego.

Mikołaj w niebieskich barwach

środa, 20 grudzień 2023

W magiczny sposób policyjny niebieski Mikołaj wraz z przyjaciółmi – elfami i dwoma policyjnymi psami, odwiedził dzieci przebywające na oddziale pediatrycznym Kociewskiego Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. To niezwykłe wydarzenie wypełniło serca małych pacjentów radością i świątecznym ciepłem.

Prezenty dla dzieci

wtorek, 19 grudzień 2023

Zarząd Terenowy  NSZZP Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku wspólnie z policjantkami, policjantami i pracownikami Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przygotowali prezenty dla dzieci z domu im. J. Korczaka w Gdańsku

Mikołaj

wtorek, 19 grudzień 2023

 

Dzień Dziecka Służb Mundurowych 10.06.2023r. TRW Miłosna Kwidzyn - fotorelacja

Strona 1 z 21
P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.