Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: poniedziałek, 07 marzec 2016   |   Kategoria: Porozumienia   |   Przeczytano: 5215

Porozumienie o współpracy pomiędzy Rektorem WSSE a NSZZP woj. pomorskiego

Przypominamy, że 4 marca 2016 roku, w siedzibie Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku, podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Rektorem WSSE a NSZZ Policjantów woj. pomorskiego.

Celem obu Stron Porozumienia jest pomoc w realizacji działań edukacyjnych, społecznych i promocyjnych dla członków i sympatyków Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów.

Wyższa Szkoła Społecznoekonomiczna w Gdańsku zobowiązuje się w ramach prowadzonej działalności dydaktycznej w pełnym zakresie, we wszystkich formach realizowanego kształcenia do udzielenia preferencyjnych warunków udziału członków ZW NSZZ Policjantów oraz osób wskazanych i skierowanych przez Zarząd Wojewódzki w różnych formach kształcenia proponowanych przez WSSE.

Udzielenie preferencyjnych warunków finansowych w zależności od ilości osób wskazanych przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów będzie określone procentowo i nie może być mniejsze niż:

  • 10 % w przypadku studiów I lub II stopnia wszystkich specjalności;
  • 30 % w przypadku studiów podyplomowych wszystkich specjalności;
  • 15 % w przypadku wznowienia lub kontynuacji studiów rozpoczętych na innej uczelni.

Osoby które chciałyby skorzystać ze zniżek proszone są o kontakt z Wiceprzewodniczącym ZW NSZZ Policjantów kol. Piotrem Strojnym tel. 882-130-233.

Nowy nabór na studia rozpoczyna się w marcu.

http://wsse.edu.pl/images/regulaminy_zasady/regulamin_oplat15.pdf
http://wsse.edu.pl

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.