Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: czwartek, 26 styczeń 2023   |   Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego   |   Przeczytano: 1187

Policjanci z SPKP w Gdańsku otrzymali nowy, specjalistyczny sprzęt

Poza wykorzystaniem przez policjantów specjalistycznej taktyki działania w trakcie realizacji ich zadań, równie istotną rolę odgrywa specjalistyczne wyposażenie. W celu dalszej efektywnej realizacji działań podejmowanych przez funkcjonariuszy, na ręce Zastępcy Dowódcy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gdańsku, dzięki wsparciu ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego, trafiła przecinarka tarczowa z zestawem akumulatorów, przekazana przez Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 

Efektywność działań podejmowanych przez pomorskich policjantów cały czas rośnie. Funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gdańsku realizują m.in. działania mające na celu wyeliminowanie bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia lub mienia jak i zwalczanie przestępstw o charakterze terrorystycznym, co jest możliwe dzięki ich specjalistycznemu wyszkoleniu i wyposażeniu. Dzięki wsparciu ZW NSZZ Policjantów oraz Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Gdańsku na ręce Zastępcy Dowódcy Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gdańsku, trafiła przecinarka tarczowa z zestawem akumulatorów, które wpłynie na efektywne pokonywanie wszelkich przeszkód czy zapór.
 
Składamy serdeczne podziękowani!
P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.