Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: poniedziałek, 01 lipiec 2024   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Kwidzyn   |   Przeczytano: 157

Zlot dla Kai - fotorelacja

W dniu 22 czerwca 2024 r. Techno Family Kwidzyn czyli Sekcja Automobil Klub Kwidzyn zorganizował I Zlot Samochodów pod hasłem pomocy małej Kai która cierpi na chorobę nowotworową. W dniu 22 czerwca 2024 r. Techno Family Kwidzyn czyli Sekcja Automobil Klub Kwidzyn zorganizował I Zlot Samochodów pod hasłem pomocy małej Kai która cierpi na chorobę nowotworową. W festynie udział wzięli: Burmistrz Miasta Kwidzyna, Wójt Gminy Kwidzyn, Przewodniczący Rady Powiatu Kwidzyn, Burmistrz Miasta i Gminy Gniew, Vice Prezes PZM Gdańsk,  Kierownik Biura Powiatowego AiRMR w Kwidzynie, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Malborku, Placówka Straży Granicznej w Elblągu, Powiślański Klub Lotniczy, Koła Gospodyń Wiejskich i Dyrektorzy oraz Kierownicy Ośrodków i Placówek z terenu powiatu kwidzyńskiego.  

Atrakcji nie zabrakło i głodnym się nie wyszło. Dla Dzieci były zjeżdżalnie, skoczki i Hobby Horse. Koła Gospodyń Wiejskich uraczyły swojskim jadłem i ciastem. Oczywiście nie zabrakło przeróżnych aut oraz wielu konkurencji. NSZZ Policjantów woj pomorskiego wręczył nagrodę w kategorii NAJDŁUŻSZY SAMOCHÓD. Zapraszamy do fotorelacji.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.