Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: piątek, 22 grudzień 2023   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Kościerzyna   |   Przeczytano: 801

Niebieski Mikołaj w akcji

W atmosferze świątecznej solidarności, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie włączyli się w akcję charytatywną pn. "Niebieski Mikołaj". Tym razem ich wsparcie trafiło do rodziny z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego.

Policjanci z Kościerzyny nie zawiedli, angażując się w akcję pn. "Niebieski Mikołaj". Ich zaangażowanie przyczyniło się do spełnienia marzeń rodziny z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego. Dzieci, pełne nadziei i radości, napisały listy do "Niebieskiego Mikołaja", prosząc o zabawki, słodycze i ubrania.

Dorośli marzyli o najprostszych rzeczach, takich jak podstawowe artykuły pierwszej potrzeby. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu osób i firm, akcja charytatywna stała się sukcesem.

 "Niebieski Mikołaj" wraz ze swoimi pomocnikami – dzielnicowymi, nie tylko spełnił marzenia rodzin, lecz także wspomógł ich, dostarczając przedmioty ułatwiające życie codzienne.

Cała inicjatywa została zorganizowana przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kościerzynie, pokazując, że policjanci nie tylko dbają o bezpieczeństwo społeczności, ale również aktywnie angażują się w pomoc potrzebującym. Wspólnie możemy tworzyć piękniejsze święta dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.