Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: piątek, 23 grudzień 2016   |   Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego   |   Przeczytano: 289

Komentarz Przewodniczacego J. Partyki do proponowanego podziału podwyżek

W nawiązaniu do pisma Pana Władysława Budzeń Dyrektora Departamentu Budżetu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oświadczam co następuje:

Uchwała Krajowego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów NSZZ Policjantów dotycząca włączenia kwoty podwyżki od stycznia 2017 roku, wynikającej z ustawy modernizacyjnej do stałego składniki uposażenia w postaci stopnia służbowego została podjęta na mój wniosek. Jest to na chwilę obecną jedyny sprawiedliwy podział przyznanych w ustawie środków i nie widzę możliwości jakichkolwiek odstępstw w tej sprawie.

W ocenie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. pomorskiego wyżej wymieniony podział jest podyktowany faktem, że środki przeznaczone na podwyżki uposażeń są zbyt niskie aby je różnicować. Przy podziale mnożnikowym najniższe kwoty otrzymają funkcjonariusze na najniższych stanowiskach.

 Józef Partyka
Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów
woj. pomorskiego

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.