Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |
Dodano: poniedziałek, 30 grudzień 2013   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Sztum   |   Przeczytano: 1349

Grali o puchar Komendanta

W sobotę na hali sportowej w Dzierzgoniu rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie zoorganziowany przez sztumski Zarząd Terenowy NSZZ policjantów. W turnieju wzięło udział7 drużyn z czego pięć reprezentujących służby mundurowe oraz dwie drużyny reprezentujące sponsorów. Puchar trafił do drużyny „Agro Stanówko”, która zajęła I miejsce.

W turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące wydziały i posterunki podległe sztumskiej jednostce. Dwie drużyny również reprezentowali sponsorzy zorganizowanego turnieju. Kilkanaście rozegranych meczy oraz duch walki fair play, pozwoliło na wyłonienie zwycięzcy. Pierwsze miejsce i puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie wywalczył zespół „Agro Stanówko”. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna reprezentująca Posterunek Policji w Dzierzgoniu. Natomiast trzecie miejsce zajęli funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego. Miano najlepszego strzelca przypadło Sławomirowi Erber- reprezentant „Agro Stanówko”. Najlepszym bramkarzem okazał się Marek Wasiewicz. Nagrodę za fair play zdobyła reprezentacja Posterunku Policji w Dzierzgoniu. Drużynom, które wywalczyły miejsce na podium oraz najlepszym zawodnikom Komendant Powiatowy Policji Sztumie mł.isp. Janusz Staniszewski, który również czynnie wspierał sztumską drużynę policji, wręczył puchar i nagrody.