Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: piątek, 11 grudzień 2020   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 666

Michalina pilnie potrzebuje pomocy

15-letnia Michalina, córka emerytowanego policjanta pilnie potrzebuje naszej pomocy. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że dziewczyna po trudnej walce z chorobą wygrała ciężki bój z chłoniakiem anaplastycznym. Niestety w ostatnim czasie nastąpił nawrót choroby, a Michalina wróciła na szpitalny oddział. Szansą na wyzdrowienie jest znalezienie genetycznego bliźniaka i przeszczep szpiku.

Córka emerytowanego policjanta starogardzkiej komendy pilnie potrzebuje naszej pomocy. U dziewczynki stwierdzono glejaka, z którym walczyła i  jak się wydawało, walkę tę wygrała. Jeszcze 4 miesiące temu mogła powiedzieć, że wygrała z chłoniakiem anaplastycznym. Niestety choroba wróciła i to z większą siłą. Michalina, we wrześniu zamiast rozpocząć naukę w nowej szkole, wróciła na szpitalny oddział. Szansą na wyzdrowienie jest znalezienie genetycznego bliźniaka i przeszczep szpiku.

Zachęcamy wszystkich do pomocy. W jaki sposób? Wystarczy zarejestrować siebie, swoją rodzinę, by móc zostać dawcą szpiku. Można to uczynić wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , wówczas Fundacja DKMS prześle do nas paczkę z pakietami do samodzielnej rejestracji. Po wypełnieniu formularza oraz pobraniu wymazu paczkę odbierze od nas kurier. W związku z tą procedurą nie poniesiemy żadnych kosztów. Szczególnie teraz w okresie przedświątecznym pokażmy, że mamy wielkie serca i nie jesteśmy obojętni na ból i tragedię innych.

Poza tym, już teraz wiadomo, że Michalina podczas dalszej hospitalizacji będzie potrzebowała krwi i jej płytek. Dlatego też prośba, zwłaszcza do czynnych krwiodawców o jej oddawanie w RCK w Gdańsku na ul. Hoene-Wrońskiego 4.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.