Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 05 czerwiec 2018   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 1375

Starogard Gdański - Festyn z okazji Dnia Dziecka

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów oraz strażacy i policjanci ze Starogardu Gdańskiego zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbyła się na placu przy ulicy Zblewskiej naprzeciwko budynku Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. Jak co roku, tak i tym razem nie zabrakło ciekawych atrakcji. Organizatorzy festynu przygotowali dla dzieci i młodzieży szereg konkursów i pokazów.

W minioną niedzielę Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów wspólnie ze starogardzką komendą policji i straży pożarnej zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka. Sprzyjająca pogoda oraz moc atrakcji sprawiły, że frekwencja dopisała. Były zabawy, pokazy i konkursy tematyczne związane z bezpieczeństwem. Organizatorzy festynu udostępnili dzieciom swój sprzęt, który wykorzystują w codziennej służbie. Każde dziecko mogło choć na chwilę stać się strażakiem lub policjantem. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pojazdy służbowe policji i straży pożarnej. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli założyć alko lub narkogogle, które zniekształcają widzenie w taki sposób, jak alkohol czy narkotyki upośledzają nasze zmysły. Wśród dorosłych jak i najmłodszych uczestników festynu dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz umiejętności psów służbowych. Policjanci zaprezentowali między innymi w jaki sposób czworonogi rozbrajają agresywnego napastnika oraz pomagają w codziennej służbie.

Nie sposób wymienić wszystkie atrakcje, ale z pewnością, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Atmosferę obchodzonego dnia dziecka wzbogacił muzycznie zespół „Czarna Nuta”, a plener plastyczny pt. "Z POLICJĄ I STRAŻĄ BEZPIECZNIE W NIEPODLEGŁEJ" nadał barw i koloru. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.