Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: środa, 31 sierpień 2011   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Kwidzyn   |   Przeczytano: 277

Nowa siłownia w budynku KPP Kwidzyn

W dniu 04.08.2011 r. po wielu latach starań Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów nastąpiło otwarcie siłowni w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie. Należy zaznaczyć, że jest to pierwszy tego typu obiekt na naszym terenie. Siłownia jest wyposażona w pełni profesjonalny sprzęt na którego zakup wydano ponad 15 tyś. Złotych, a w dalszej perspektywie planujemy kolejne doposażenie. Na potrzeby siłowni zaadaptowano i wyremontowano stare pomieszczenie świetlicy mieszczącej się na IV piętrze budynku komendy.

Siłownia powstała z myślą o stworzeniu miejsca w którym policjanci, pracownicy cywilni i nasi emeryci będą mogli dbać o dobrą formę i kondycję fizyczną. Podziękowania należą się sponsorom oraz osobom zainteresowanym bez których otwarcie siłowni było by nie możliwe, a w szczególności przewodniczącemu zw nszz policjantów kol. Józefowi Partyce, naszemu komendantowi insp. Piotr Trusiewicz oraz Prezesowi PSM "Renawa" Jerzemu Śnieg.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.