Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: piątek, 23 styczeń 2015   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Kwidzyn   |   Przeczytano: 1574

Podziękowanie od Dominika z Kwidzyna

W imieniu Dominika dziękujemy IPA - Organizatorom Turnieju Służb Mundurowych w Rumi, Gospodarzom Hali MOSiR, Darczyńcom, Zawodnikom i Uczestnikom Turnieju w Rumi i Balu Karnawałowego w Jastrzębiej Górze.

Przygotowaliśmy listę z podziękowaniem. Wspaniałych ludzi o wielkich sercach jest tak wiele, że nie zmieścimy wszystkich w naszej relacji. Zapraszamy na FB. Informujemy, że na konto Fundacji Nasze Dzieci subkonto Dominik Kamiński z Kwidzyna wpłynęło łącznie 8.000 PLN.

 
 Aby pomóc Dominikowi, należy dokonać wpłaty na konto: Fundacja Nasze Dzieci przy Kl. Onk. w IP-CZD 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630, koniecznie z dopiskiem: Dominik Kamiński z Kwidzyna. Pomóc można również przekazując 1% podatku. W tym celu należy wpisać numer KRS 0000249753,a w polu Cel szczegółowy 1% - "Dominik Kamiński z Kwidzyna"

 

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.