Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |
Dodano: poniedziałek, 30 grudzień 2013   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KMP Gdańsk   |   Przeczytano: 1346

II Turniej Fair Play

W dniu 26 lipca br. na sztucznym boisku Gimnazjum Nr 2 w Gdańsku przy ul. Kartuskiej, odbył się II Turniej Fair Play, organizowany w ramach Święta Policji przez Komendę Miejską Policji w Gdańsku oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów. W turnieju wzięło udział 12 drużyn z trójmiasta w tym Policjanci, Żołnierze, Strażnicy Miejscy, Strażnicy Graniczni oraz młodzież.

Turniej wygrała młodzieżowa drużyna klubu sportowego Polonia Gdańsk, II miejsce zajęli funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku, III miejsce drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, natomiast funkcjonariusze reprezentujący NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zajęli IV miejsce.

Puchary oraz medale ufundował Dyrektor Agencji Ubezpieczeniowej Allianz Pan Adam Drążkiewicz, które wręczył I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku podinsp. Waldemar Szulc.