Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: środa, 03 czerwiec 2020   |   Kategoria: Inne aktualności   |   Przeczytano: 184

OK SYSTEM informacja o możliwości rezygnacji

Jeśli jednak chce Pan/i zrezygnować z zamówienia, prosimy o potwierdzenie mailowe na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. W ramach wyjątku rezygnacja, która wpłynie do nas do 7.06.2020 zostanie uwzględniona, a kwota zwrócona na konto w ciągu 14 dni. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z infolinią BOK tel. 22 290 80 70 (poniedziałek-piątek 7:30 – 21, sobota-niedziela 8:00- 20). Rozliczenie za czerwiec będzie zakładało opłatę za pełny miesiąc 1-30.06.

Kluby fitness i baseny wznawiają swoją działalność od 6.06.2020. Tym samym rozpoczęto proces odwieszania pakietów OK System. Już od 1.06 pakiety będą aktywne, a Użytkownicy będą mogli korzystać z obiektów na świeżym powietrzu, sportów rakietowych (tenis ziemny, squash) oraz wybranych aktywności m.in. boiska do gier zespołowych, parki linowe, sale taneczne dostępnych w ofercie w OK System. W terminie od 1-6.06 udostępniamy Państwu bezpłatnie naszą nową platformę treningową „OK System online”.

Więcej informacji na temat dodatkowych korzyści oraz instrukcja korzystania znajduje się tu: https://bit.ly/2X6BLF5

Dostęp do platformy treningowej oraz EXTRA KORZYŚCI zostanie wysłany bezpośrednio do każdego aktywnego Użytkownika.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.