Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: piątek, 31 maj 2019   |   Kategoria: Inne aktualności   |   Przeczytano: 1572

Odszedł na wieczną służbę mł asp. Marek Susłowicz

30 maja 2019r. po ciężkiej chorobie odszedł na wieczną służbę nasz Kolega mł asp. Marek Susłowicz /lat 43/.

Z wielką pasją i poświęceniem pełnił służbę przez 12 lat, w ostatnim czasie jako Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Sopocie. Podjął się misji służenia ludziom, działania w obronie bezpieczeństwa i porządku społecznego najpierw w Oddziałach Prewencji Policji w Gdańsku, a od 2011 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie, kolejno w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym, w Wydziale Kryminalnym i w Zespole Dyżurnych Wydziału Prewencji. Za swoją sumienną pracę był wielokrotnie wyróżniany i  awansowany przedterminowo na wyższy stopień. Zawsze był oddany sprawie, zawsze na posterunku. Cokolwiek by się nie działo zawsze był w dyspozycji. Marek potrafił podejmować trudne decyzje i z wielką odpowiedzialnością podchodził do każdego wyzwania. Umiał wysłuchać wszystkich, łagodzić napięte sytuacje oraz umiejętnie prowadzić podległych mu funkcjonariuszy do działań. Jego duże doświadczenie, wiedza, którą dysponował i przekazywał młodszym koleżankom i kolegom powodowały, że miał on ogromny autorytet. Przede wszystkim był bardzo lubianym, wspaniałym i oddanym kolegą. Zawsze było można na nim polegać, czy to w sprawach służbowych, czy prywatnych. Miał dużo naturalnej wesołości, która z niego epatowała. Zostaje nam wszystkim trudny do zniesienia ból, puste miejsce, ogromny smutek i żal. Zostawił po sobie wspomnienia, które zostaną w nas na zawsze. Pamięć o nim pozostanie w naszych sercach. Cześć jego pamięci!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 03 czerwca 2019 roku:
- godz. 11:45 koronka w Kościele pw. Matki Boskiej Seletyńskiej, ul. Piesza 1, 80-680 Gdańsk, Sobieszewo;
- godz. 12:00 msza święta w Kościele pw. Matki Boskiej Seletyńskiej, ul. Piesza 1, 80-680 Gdańsk, Sobieszewo;
- po mszy nastąpi wyprowadzenie zwłok i ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu Komunalnym w Gdańsku Sobieszewie przy ul. Turystycznej 2.

 

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.