Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

Zarząd Główny NSZZ Policjantów (44)

Sąd Najwyższy uchylił zaskarżone wyroki (uniewinnienia) i przekazał sprawę Sądowi Okręgowemu w Gdańsku do ponownego rozpatrzenia w postępowaniu odwoławczym funkcjonariuszy z KPP Tczew (zdarzenie 2008r.) oraz funkcjonariuszy z KPP Starogard Gdański (zdarzenie 2016r).

Projekt rozporządzenia

czwartek, 04 listopad 2021

13 października 2020 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

Projekt ustawy o Policji - nagroda motywacyjna przedemerytalna

Poradnik opracowany przez Pełnomocnika Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów adwokata Kacpra Matlaka oraz niezbędne załączniki.

Zarząd Główny NSZZ Policjantów na posiedzeniu w dniu 29.10.2018r., nie zaakceptował projektu porozumienia w kształcie przedstawionym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

Komunikat Zarządu Głównego dotyczący manifestacji dnia 02 października 2018r. w Warszawie.

Pismo skierowane do Zakład Emerytalno Rentowy MSWiA w sprawie interpretacji zapisów ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji [...] oraz odpowiedź na skierowane zapytanie.

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Komendy Głównej Policji zwraca się z apelem - gorącą prośbą do policjantów, członków i sympatyków NSZZ Policjantów, a także do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla Ireneusza Jaroszewskiego.

W załączeniu przesyłam projekt ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw - z uprzejmą prośbą o niezwłoczne wyrażenie opinii o projektowanych..

Pismo z Departamentu Budżetu MSWiA.

piątek, 23 grudzień 2016

W związku z ujęciem w ustawie budżetowej na rok 2017 dodatkowych środków na podwyżkę uposażeń funkcjonariuszy wynikających z ustawy z dnia 15 grudnia 2016 roku..

VII Krajowy Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Delegatów NSZZ Policjantów postanawia wystąpić do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o włączenie wynikającej..

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.